Zkouknuto - #1 (Leden)

24.02.2017 16:21

Poslední dobou je pro knižní weby celkem typické, že se jejich autoři chlubí nejen počtem přečtených knih, ale taktéž i tím, co v uplynulém měsíci zkoukli na filmovém plátně. A tak, ani já nebudu pozadu. Rozhodla jsem se, že vám každý měsíc přiblížím, co hezkého jsem měla možnost vidět, přidám k tomu krátké shrnutí dojmů a na závěr samozřejmě nebude chybět ani hodnocení. Zkrátka a dobře, doufám, že vás mí milí čtenáři bude tato rubrika bavit a, že se k ní vždy rádi vrátíte. Vždyť kdo by neměl rád filmy?

***

Star Wars – Epizoda I. (Skrytá hrozba)

Na nový rok mě bratr přemluvil, abych se s ním podívala na Star Wars, že to prý nutně potřebuji aspoň jednou vidět. Po pár minutách přemlouvání a neustálého ujišťování, že se mi to bude určitě líbit, jsem nakonec svolila. No a výsledek? Děs a hrůza, upřímně nechápu, co na tom všichni vidí, mě se to nelíbilo ani za mák. A to se raději nezmiňuji o faktu, že jsem celý děj jakž takž pochopila až v samotném závěru. Ne, ne, to rozhodně ne!

TRAILER: Ke shlédnutí ZDE  x MOJE OHODNOCENÍ: 1 z 5 hvězdiček 

***

Lovec – Zimní válka

Na Zimní válku jsem se těšila už dlouho, poměrně dost lidí film odsuzovalo. Mě to však neodradilo od toho, abych si ho pustila a byla docela překvapená. Obstojný příběh, milý hlavní hrdinové, špetka magie, zkrátka vše jak má být. Já si podívanou určitě užila a líbilo se mi to dokonce více, nežli Sněhurka a lovec, možná je to tím, že představitelku Sněhurky zrovínka moc nemusím. Nevím, každopádně byla to příjemná oddechovka.

TRAILER: Ke shlédnutí ZDE  x MOJE OHODNOCENÍ: 4 z 5 hvězdiček 

***

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře je pro mne zcela bezkonkurenční animovaný film. Můžu se na něj dívat pořád dokola a nikdy mě neomrzí, taky se moc těším na jeho „hranou“ verzi, zvlášť když má Emma hlavní roli. Takže jsem si přirozeně nemohla nechat ujít chvíli, kdy ho na Nova cinema dávaly. Mám za to, že by takových kreslených filmů mohlo být klidně víc. Rozhodně se jedná o mou srdeční záležitost, kterou zkrátka můžu v každém věku. 

TRAILER: Ke shlédnutí ZDE  x MOJE OHODNOCENÍ: 5 z 5 hvězdiček 

***

Assassin's creed

Assassin's creed mě poměrně zaujali již svou upoutávkou, proto jsem se v rámci „relaxační chvilky“ v průběhu zkouškového rozhodla navštívit kino. Upřímně čekala jsem trochu více, jelikož tak ¾ filmu byly postaveny spíše na počítačových efektech, mnohdy chybělo dobré propojení scén odehrávajících se v minulosti, s těmi, které se naopak děly v naší době. Ovšem pokud to vezmu kolem a kolem, tak film nebyl vůbec špatný. Pokud nemáte moc velké nároky, určitě se vám bude líbit. Mě zaujal a určitě návštěvy Cinema city nelituji. 

TRAILER: Ke shlédnutí ZDE  x MOJE OHODNOCENÍ: 3.5 z 5 hvězdiček 

Zpět

Vaše komentáře ke Zkouknuto

Datum 03.03.2017

Vložil Lory Humble | tichyodpor.blogspot.cz

Titulek ...

Odpovědět

Tak tím prvním ses mě dost dotkla - já jsem skalní fanoušek, takže zase nemůžu pochopit, že se SW někomu nelíbí :D
Lovec byl docela fajn, po fiasku se Sněhurkou jsem byla docela spokojená. Na novou Krásku se taky moc těším a chystám se i na Assassiny :)

Datum 28.02.2017

Vložil Katy - Bilbovy-knihy.blogspot.cz

Titulek RE

Odpovědět

Tak to jsi měla pěkné filmy. Já milovala už jako malá Krsáku a zvíře a také jsem zvedavá na ,,Hermionu " :D Jen se bojím, aby to herecky dala :/

Datum 26.02.2017

Vložil Eliz

Titulek walletofinfinity.blogspot.cz

Odpovědět

Lovce jsem viděla a chystám se na Assassin creed, takže moc dobrý výběr :)

Datum 26.02.2017

Vložil Nasťa

Titulek Re: walletofinfinity.blogspot.cz

Odpovědět

Díky, jsem zvědavá, jak se ti budou líbit! :)

Datum 24.02.2017

Vložil Aires

Titulek https://airesbooks.blogspot.cz

Odpovědět

Skvělá rubrika :) Mě baví i koukání na filmy, takže si ráda počtu i názory blogerů na filmy :) Assasins Creed jsem viděla a měla jsem podobné dojmy :)

Datum 26.02.2017

Vložil Nasťa

Titulek Re: https://airesbooks.blogspot.cz

Odpovědět

Jsem ráda, že se ti rubrika líbí.. :) každopádně jsem na pokračování Assasins vážně zvědavá, ne, že ne.. :D

Datum 24.02.2017

Vložil Marie

Titulek mariehorse.blog.cz

Odpovědět

Na tu novou Krásku a zvíře se také moc těším! Celkově ten příběh mám ráda skoro ve všech druzích zpracování :)

Datum 26.02.2017

Vložil Nasťa

Titulek Re: mariehorse.blog.cz

Odpovědět

Také se strašně těším, podle ukázky to vypadá úžasně! :)