Unboxing - #7

22.07.2016 16:06

Dnes mi přišel jeden hodně dlouho očekávaný balíček z internetového obchodu arara.cz. Právě oni nedávno nabírali nové recenzenty pro spolupráci a mě se také poštěstilo. Což jsem zpočátku vůbec neočekávala, ale jsem za možnost spolupráce opravdu vděčná a vážím si jí! V balíčku mi kromě krásné knihy přišel ještě milý dáreček v podobě filmového DVD a pohlednice s citátem. Za oba dárečky hrozně moc děkuji, hrozně moc mne potěšily! Avšak vás určitě zajímá, jaký knižní skvost se v balíčku ukrýval, nemám snad pravdu? 

***

Při rozbalování na mě vykoukla žhavá novinka od velmi známé spisovatelky Jojo Moyesové, která je známá hlavně svou prvotinou Než jsem tě poznala, jejíž filmová adaptace je aktuálně v kinech velmi úspěšná. Nicméně na rozdíl od ní by její román Jeden plus jedna měl představovat spíše oddychovou a nenáročnou četbu, která by měla potěšit snad každého.

Na recenze, které se k této knize vztahují, narážím snad na každém kroku a musím říci, že jsou skrz na skrz pozitivní, ba co víc, všichni si tohle dílko neskonale pochvalují. Takže jsem na něj přirozeně také zvědavá.

V balíčku se ukrýval ještě pohled s pěkným knižním citátem a DVD – Malý kousek nebe. Film jsem zatím ještě neviděla, takže se na něj těším o to více!

Ještě jednou bych chtěla velmi poděkovat e-shopu arara.cz za možnost spolupráce a za poskytnutí recenzního výtisku. Děkuji mnohokrát, velmi si této spolupráce vážím a děkuji za ní!

P. S. Prosím neváhejte a sledujte mě také i na Facebooku, který je teď poměrně nový! 

Zpět

Vaše komentáře k Unboxingu

Datum 26.07.2016

Vložil Eliz

Titulek walletofinfinity.blogspot.cz

Odpovědět

už jsem četla a spokojeně doporučuji! :)

Datum 23.07.2016

Vložil Adri

Titulek Gratuluji

Odpovědět

Uz ji mam za sebou a je super na cteni k vode. Gratuluji k nove spolupraci.

Datum 23.07.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: Gratuluji

Odpovědět

Děkuji ti, já upřímně doufám, že se mi bude kniha líbit. :)

Datum 22.07.2016

Vložil Lucy Lillianne

Titulek *

Odpovědět

Kniha ma peknou obalku, celkove se mi tyto obalky libi, autorka je ma pekne sladene. Ale zanrove bouzel nic pro me :-)

Datum 23.07.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: *

Odpovědět

Jo, obálka je vskutku pěkná, taková veselá, tak akorát na léto! :D To já si občas něco z tohoto žánru přečtu a většinou se mi to i líbí.. :)