On My Wishlist - #18

03.12.2016 20:45

Meme pocházejicí z dílny Book Chick City, jehož cílem je vybrat každou sobotu několik knih. Jedná se o knihy, které bychom si chtěli přečíst, potažmo koupit. Mohou to být knihy, které u nás už vyšly, či naopak teprve vycházet budou, ale můžeme sem přidat i knihy, které už "našli svého čtenáře" v zahraničí, ale u nás se jejich vydání zatím nechystá. Zkrátka vašim přáním se žádné meze nekladou! Pojdme se tedy společně podívat, co jsem tuto sobotu vybrala já.. P.S. Budu ráda, když se také zapojíte a "hodíte" mi do komentářů odkaz na váš Whishlist. 

***

Jojo Moyesová - Život po tobě

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala, najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty – život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří, Lily, jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…

Proč si tuhle knihu chci vlastně přečíst?

Jojo Moyesová píše opravdu skvěle! Její příběhy jsou více než jen vymyšleným příběhem, kterým má za cíl pobavit čtenáře. Píše totiž o životě, o situacích, které by se klidně mohli stát. Snaží se upozornit na to, co je z hlediska lidské existence opravdu důležité. Možná právě proto je tak neskutečně oblíbená. Pár knih už jsem od ní četla, mimo jiné i Než jsem tě poznala a opravdu se mi moc líbili. Takže si opravdu nenechám ujít ani tuhle její žhavou novinku. Jsem si jistá, že to bude opravdu velmi úžasné avšak dojemné čtení! 

Zpět

Vaše komentáře k Wishlistu

Datum 07.12.2016

Vložil Lory Humble | tichyodpor.blogspot.cz

Titulek ...

Odpovědět

Já jsem od Jojo Moyesové ještě nic nečetla, ale určitě se na to chystám - akorát nějak nevím, po čem bych měla sáhnout nejdřív :)

Datum 10.12.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: ...

Odpovědět

Určitě si od ní něco přečti, třeba Jeden plus jedna je takový krásný "začátek" :D.

Datum 06.12.2016

Vložil Eliz

Titulek walletofinfinity.blogspot.cz

Odpovědět

Od této autorky jsem četla jen Jeden plus jedna, ale byla to skvělá knížka :)

Datum 10.12.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: walletofinfinity.blogspot.cz

Odpovědět

Ano, tu jsem také četla! :D Máš pravdu, byla suprová! :)