Měsíční chvástačka (knižní) #4 - Listopad a prosinec

31.12.2015 12:09

Jelikož mám tento blog poměrně krátkou dobu a ještě nespolupracuji s žádným nakladatelstvím, tak jsem se rozhodla, že původní "meme", které je pořádané Judit trochu poupravím. Doufám, že vám to nebude vadit. Do téhle chvástačky budu zahrnovat jak knihy co jsem si koupila, popřípadě od někoho dostala (myslím od rodičů, znáních a podobně), či vyhrála v soutěži. Tak i ty, které jsem si půjčila v knihovně. Jak se postupně bude (tedy doufám) můj web rozvíjet, tak budou i přibývat další "kategorie" i do tohoto meme. Tak tedy, pojďme se společně podívat, co jsem měla možnost si tento měsíc přečíst. P.S. Co všechno jste přečetli vy?

***

Listopad byl pro mě poklidný měsíc plný očekávání těch nejlepších dnů v roce, čili vánočních svátků, které mám ze všech ročních oslav nejraději. Přibylo mi i celkem dost knih. Koupila jsem si dvě e-knihy Všechny malé zázraky a Muž jménem Ove. Kamarádka mi zase půjčila, Babička pozdravuje a omlouvá se (na kterou snad brzy sepíši recenzi) a Aristoteles a Dante objevují záhady vesmíru, ale ty jsem zatím nečetla. Samozřejmě nesměl chybět ani recenzní výtisk, tentokrát od eReading a to sice Zpovědi Podezřelé, jejíž recenzi naleznete TADY.  No a v neposlední řadě jsem od mamky zcela nečekaně dostala Rudou královnu, kterou atuálně dočítám. 

***

Všechny listopadové přírustky pěkně pohromadě

 

***


Začátek prosince byl trochu krušný, protože jsem toho měla plno ve škole, ale jak se blížily svátky, tak už se to všechno začínalo mírně uklidňovat a já konečně získala více času na čtení. Hned zkraje prosince jsem k Mikuláši vyjma sladkostí dostala i Příliš mnoho Kateřin, na které se už teď hrozně těším. Dostala jsem také hned dva recenzní výtisky a to Dash a Lily  od eReading, jejíž recenzi si můžete přečíst ZDE a Sněží, sněží od MegaKnih, recenze bude co nevidět, pravděpodobně v sobotu. Říkala jsem si, že si rovněž nebudu nic kupovat, protože mi z listopadu zbylo spoustu knižních restů, ale znáte to ne? Nakonec jsem si přeci jen koupila jednu e-knihu a to sice žhavou novinku Dívka ve vlaku

***

Prosincové novinky hezky pěkně všechny společně

   

***

Sečteno a potrženo mi za tyhle dva měsíce přibylo celkem deset nových knih, už se moc těším, až si je všechny přečtu!

Zpět

Vaše komentáře k Měsíční chvástačce

Datum 27.01.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: Zaujímavé tituly

Odpovědět

Rudá královna mě tak trochu zklamala, no uvidíme jaký bude konec, slyšela jsem, že prý stojí za to, třeba pak změním názor.. :D

Datum 31.12.2015

Vložil Aires

Titulek Přírůstky

Odpovědět

Krásné přírůstky :) Rudá královna a Všechny malé zázraky jsou skvělé :) A Dívku ve vlaku si asi taky plánuji pořídit :) Užij si čtení :)

Datum 27.01.2016

Vložil Nasťa

Titulek Re: Přírůstky

Odpovědět

Moc děkuji, O dívce ve vlaku jsem slyšela samou chválu, tak uvidíme, zda mě zaujme!