Blog je aktivní na sociálních sítích!

16.04.2017 12:10

Dnes je na pořadu dne tak trochu informační článek. Rozhodla jsem se, že je na čase jít s dobou. Všichni jste teď na Facebooku, Instagramu, Twitteru a bůh ví, kde ještě v těch nekonečných vodách internetu. I mně se podařilo překonat svou hlubokou technickou averzy a založit pro blog účty na již zmíněném Facebooku  a Instagramu, kam budu přidávat veškeré novinky z mého knihomilského života. Budu ráda, když se ke mně přidáte, občas na některou ze stránek zavítáte a třeba i zanecháte nějaký ten komentář. Uvítám cokoliv, kritiku, podměty ke zlepšení – zkrátka a dobře svěřujte se mi se vším, co vás napadne.

No, a když už jsme u těch pokroků a novinek, tak se musím pochlubit, že jsem se přehoupla do druhé poloviny své KNIŽNÍ VÝZVY 2017. Jak to tak zatím vypadá, 30. knih za rok určitě stačit nebude a řekla bych, že už brzy budu navyšovat. Upřímně to teď nově odhaduji na takových 70. -80. knih. Přišla jsem totiž na to, že i za jízdy v autě se dá skvěle číst!

Teď už nezbývá, než vám všem popřát krásné Velikonoce s těmi, které máte nejraději. Užijte si tento krásný prodloužený víkend a nezapomeňte ani na něco hezkého ke čtení. Já jsem teď zhruba ve třetině Lásky v prachu hvězd a nemůžu si pomoci, ale kniha mi silně připomíná Greena, tak jsem na ní zvědavá. Dnes večer, možná až zítra se tu objeví také recenze na Poslední, ze které mě při čtení dokonce mrazilo!

To je zatím ode mne vše.  Já se běžím věnovat studijním povinnostem, jelikož zkouškové období se bezútěšně blíží. Večer se ozvu se slíbenou recenzí a možná přidám i nějaké fotky nových knižních kousků! Tak se mějte zatím hezky a užívejte sváteční neděle! 

Zpět

Vaše komentáře k novinkám

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.